KONST / Litografier / Färglitografi 8928156
nr 892 8156
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi , Karl Höglund (f. 1940), Midsommardans, signerad EA 77x58
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 5 maj 2014
kl 20:14:43
1.000 kr
800 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.200 kr
3.200 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund